Aktualności

20 - 26 lutego 2017 r. – Tydzień   Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który w tym roku potrwa od 20 do 26 lutego, to kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Związana jest ona z ustanowieniem dnia 22 lutego Dniem Ofiar Przestępstw.
Obchody Tygodnia mają zwrócić uwagę na potrzeby ofiar przestępstw oraz przynieść potrzebującym skuteczną pomoc. Taką pomocą będą bezpłatne porady prawne oraz psychologiczne udzielane w takich instytucjach jak prokuratura, komenda policji, sąd, prawnicze samorządy oraz organizacje pozarządowe.
Punkt udzielający informacji i pomocy osobom pokrzywdzonym działał będzie również w budynku Sądu Okręgowego  przy ulicy Mieszka I 33  w Gorzowie  Wlkp. (Punkt Obsługi Interesantów)  – od wtorku 21 lutego do piątku 24 lutego, w godzinach  09:00-13:00.
Porad udzielać będą  asystenci sędziów i referendarze.

Szczegółowe informacje o miejscu i godzinach dyżurów w różnych miejscach województwa lubuskiego  są dostępne za pośrednictwem mediów lokalnych oraz stron internetowych instytucji biorących udział w Tygodniu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem


Wykaz ośrodków pomocy dla osób pokrzywdzonych przestępstwem w formacie Excela 2007 - plik pobierany ze strony Ministerstwa. Do jego prawidłowego otworzenia wymagana jest instalacja arkusza kalkulacyjnego z dowolnego pakietu biurowego (Libre Office, Apache OpenOffice, MS Office itp.)

Rejestr zmian dla: Aktualności

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-02-20
Publikacja w dniu:
2017-02-20
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-02-20
Publikacja w dniu:
2017-02-20
Opis zmiany:
b/d